Transport

Soovitused kliendile:

   Peale ettemaksuarve tasumist saadetakse Teile kinnituskiri tellimuse täitmisele võtmise kohta e-posti kaudu.
   Kinnituskirjas on märgitud aeg millal Teie poolt tellitud tooted jõuavad Sarel Nutikeskusesse ning milliselt toimub kauba toimetamine Teie poolt nimetatud kohta.
♦   Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarnejaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Tarneajad:

Laos – Tooted kohapeal olemas ja võimalik kliendile kätte toimetada koheselt.
1-2 nädalat – Tooteid kohapeal ei ole ja neid tuleb tellida Tarnijate laost.
4-8 nädalat – Tooteid kohapeal ei ole ja neid tuleb tellida Tarnijatelt.
Tellimisel – Toote saadavus võib olla raskendatud. Enne igat tellimust teeme Tarnijatele järelpärimise toote saadavuse osas. Kui toodet ei ole võimalik tarnida – eemaldame toote meie Toodete valikust.

Transportteenused:

Transporditeenuse liik „Koju“- Kõik saadetised toimetatakse klientidele nende poolt soovitavasse asukohta. Suuremate saadetiste teenuse puhul on tagatud saadetise paigutamine kasutuskohta, sest kasutatakse 2 mehelisi kullermeeskondi. Sarel Nutikeskuse kullerteenuse partneriga DPD Eesti AS on kaetud kogu Eesti. „Koju“ teenuse hind on 9€ või 11€ kui saadetise hulgas on suure-mõõtmeline toode. Suuremõõtmeliseks tooteks loetakse toodet mis kaalub 60 kg ja rohkem või on mahult 1,5 m3 või rohkem.

Transporditeenuse liik „Pakiautomaat“– Koostöös SmartPostiga pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm) järele tulemiseks Teile lähimasse kauplusesse. Valige ostukorvis transpordi viisiks pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Paki saabudes saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. „Pakiautomaat“ teenuse hind on kuni 6€.